درباره فریدونکنار

 

اجاره ویلا

درباره فریدونکنار
فریدونکنار یکی از شهرهای شمالی است که به دلیل نزدیکی عالی مسافتی نسبت به شهرهای دیگر شمالی از توجه خاص شهرنشین های تهرانی و مشهدی قرار گرفته است.
قدمت فریدونکنار به دوره کاوه آهنگر و ضحاک بر میگردد که زمانی که کاوه آهنگر بر ضحاک به پیروزی میرسد و او را میکشد با ارتش بزرگ خود را به منطقه ای در کنار ساحل خزر می آورد و آنجا را برای اقامت انتخاب میکنند.
شهر فریدون کنار در کناره ی جنوبی در یای خزر بین شهرهای آمل ، بابل ، بابلسر ، محمودآباد قرار دارد .
دلیل برتری فریدونکنار نسبت به شهرهای دیگر ساحلی در شمال ساحل زیبای آن است.ساحلی که کااملا ماسه ای و حدودا ۱۵ کیلومتر ساحل ماسه ای دارد که برای هر نوع ورزش آبی مناسب بوده.
جاذبه های دیدینی فریدونکنار
شالیزازها-ساحل کاملا ماسه ای زیبا-باغ پردنگان.بندر چند منظوره -پل ساحلی با نام میلاد-بازار روز و هفتهگی
سوغات فریدونکنار
برنج محلی (بخصوص طارم یا سنگه طارم که محصول خاص و سنتی این شهر می‌باشد. ماهی (کفال، کولی، کپور، سفید، اوزون برون و…)- خاویار ماهی اوزون برون یکی از محصولات این منطقه بوده که از مرغوبترین خاویارهای دنیاست که شهرت جهانی داشته و در این منطقه از دریای مازندران نیز صید می‌شود- میوه‌های مختلف فصلی (پرتقال، انار، نارنگی، ازگل، سیب، لیمو، انجیر و…)

قابل ذکر است که فریدونکنار دارای شهرکی به نام خزرشهر است که همانند خود شهر ویلا های اجاره ای زیبایی برای اجاره دارد این شهرک هم دارای ویلاهای بسییاری برای اجاره است.

photo_2016-09-04_16-09-55

اجاره ویلا

اجاره ویلا


ارسال پاسخ