شرایط و نحوه اجاره ویلا آنلاین چگونه است؟ – نسخه ۴

برای سفر کردن نیاز به تصمیم گیری است. سفری خوب آغاز می شود که کاملا سنجیده صورت گرفته باشد. دنیای اینترنت آمده تا به مردم کمک کند تا زندگی آسان تر و راحت تری تجربه کنند. این امر تا جایی تحقق یافته که به شما کمک می کند در تصمیم گیری سفرتان، راحت تر و سریع تر و آسوده تر عمل کنید. ما در این بخش به شما نکاتی را یاد آور می شویم که می تواند تجربه برنامه ریزی سفرتان را جذاب تر کند. اما پیش از همه چیز به من بگو، تو دوست داری برای سفر بعدی، به کجا بروی؟ به کجا فکر می کنی و دلت هوای کدام خطه از سرزمین مان را کرده است؟

 

فرصت های گردشگری در شمال کشور

گردشگری در شمال ایران، لطف خاص خود را دارد. چه کسی واقعا دوست ندارد از زیبایی های دریای خزر، در لحظه طلوع و غروب خورشید بهره نبرد؟ یا این که کدام یک از شما دوست ندارد در جنگل های آرام پرسه بزند و با بیم لذت بخش حیوانات جنگلی، همدم صدای پرندگان جنگلی نشود؟

مسلما همه این ها با سفر به شمال کشور، فراهم می شود. البته این روزها، تفریحاتی که در شمال برای توریست ها در نظر گرفته شده صرفا جنگل گردی، و یا ساحل گردی و شنا نیست.

با سفر به شمال کشور، از استشمام هوایی تمیز برخوردار خواهید بود و از طرفی باران های گهگاهی حالتان را خیلی بهتر خواهد کردو

مناظری که در شمال ایران به تصویر کشیده شده به تو کمک می کند تا چشمت را جلا دهی و از منابع طبیعی سرزمین مان استفاده کنید.

حالا که دلت هوای آب  و هوای شمال ایران را کرد، به من بگو برای شمال گردی، پیش از بستن بار سفر کدام شهر را انتخاب می کنی؟

 

چرا مازندران را برای گردشگری انتخاب می کنیم؟

استان مازندران یکی از سه استان اصلی شمالی و ساحلی ایران است که برای ساحل گردی در آن، شهرها و شهرک های بسیاری دارد تا بتوانید از اوقات فراغت خود به بهترین نحو ممکن بهره مند شوید.

سواحلی که در مازندران در اختیار شما قرار گرفته تا از آن بهره مند باشید، برخی عمومی و برخی خصوصی است.

سواحل عمومی در دسترس همه مردم است اما سواحل خصوصی در دسترس ساکنین خاصی از مناطق خاصی است که در ادامه در موردش بیشتر صحبت می کنیم.

وقتی پای انتخاب در مورد ساحل گردی می رسیم همه تمایل دارند سواحل خصوصی را تجربه کنند چرا که سی ساید ها و امکانات موجود در سواحل خصوصی مثال زدنی است.

 

 

 

بهترین حالت اقامت در مازندران با اجاره ویلا

برای برنامه ریزی یک سفر بی دغدغه و بیاد ماندنی پیش از این که به فکر تفریحات باشید نیاز است که محل اقامت خود را مشخص کنید.

خوب می دانید که هوای شمال کشور، دم دمی مزاج است پس لازم است پیش از هر چیز، به فکر محل اسکان خود باشید و از سرپناهی امن در این منطقه از کشور برای تفریح و مسافرت چند روزه تان اطمینان حاصل کنید.

هر چند برای اسکان در هنگام مسافرت گاهی می توان به یک چادر مسافرتی نیز بسنده کرد اما هر چه برای اقامت خود، اهمیت بیشتری قائل باشید، خانواده شما در امنیت و آسایش بیشتری خواهند بود. بنابراین اگر به دنبال نهایت آرامش و آسایش و امنیت برای عزیزانتان می باشید، بهترین کار، اقدام به اجاره ویلا است.

اجاره ویلا در مازندران و مخصوصا در شهرک های توریستی ساحلی که به طور خصوصی مدیریت می شوند، حال مسافرت شما را کاملا تغییر می دهند و تجربه تان را متفاوت تر به تصویر می کشد.

 

 

 

مزایای اجاره ویلا در شمال و  مازندران چیست؟

زمانی که حرف از اجاره ویلا برای مسافرت می شود، مطمئنا همه ذهن ها می تواند شرایط یک مسافرت بیاد ماندنی، و با ارزش و خاطره انگیز را در ذهن تداعی کند. اما اگر به دنبال این هستید که اجاره ویلا دقیقا چه مزایایی دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. با اجاره ویلا همچون خانه خود، محیطی وسیع برای زندگی چند روزه دارید
 2. با اجاره ویلا در شمال، امکانات آسایشی شما در حداکثر ممکن فراهم است
 3. اجاره ویلا به امنیت سفر شما کمک می کند
 4. اگر به دنبال خوابی با آرامش در مسافرت هستید حتما ویلا اجاره کنید
 5. با اجاره ویلا در شهرک های ساحلی، از امکانات خاصی برای تفریح و گذران اوقات خود بهره مند شوید
 6. با اجاره ویلا سفرتان را برای خانواده عزیز تان خاطره انگیز کنید

شاید تا اینجا با من موافق باشید که اجاره ویلا بهترین کار برای تفریح است، اما شاید باز هم با خودتان بگویید که، مگر سفرمان چند روز است که بخواهیم چند روز هم به دنبال ویلا باشیم و ویلا اجاره کنیم؟

دغدغه شما کاملا بجاست اما راه حل شما نیز اینجاست:

 

 

چطور از راه دور نسبت به اجاره ویلا اقدام کنیم؟

اگر شما برای پیدا کردن و اجاره ویلا، بسیار خرده گیر هستید و دوست دارید همه چیز بی نقص انجام شود، حتما باید از طریق اینترنت برای اجاره ویلا اقدام کنید.

خوشبختانه وب سایت ویلایار، در این باره به شما کمک می کند تا برای هر جایی که قصد سفر در آن دارید، ویلاهای موجود را مشاهده کنید، همانجا وضعیت ویلا را بسنجید و با یک تماس، ویلای مورد نظر را برای مدت زمان مشخص و در ایام مشخص رزرو کنید.

با کمک وب سایت اجاره ویلا ( ویلا یار ) می توانید تمام چیزهایی که در انتخاب ویلا و محل سکونت تان، اهمیت می یابد را بررسی کنید و بهترین انتخاب ها را داشته باشید. ( شیوه اجاره ویلا با ویلا یار را در انتهای همین مطلب بخوانید).

 

شیوه اجاره ویلا در ویلایار چگونه است؟

ویلا یار، به شما کمک می کند تا بدون سر درگمی، به محض ورود به این سایت، بتوانید به کمک ابزارهای جستجو و منوهایی که در سایت وجود دارد ویلاهای مورد نظر خود را جستجو و پیدا کنید و تمام اطلاعات ممکن را دریافت کنید.

با کمک وب سایت ویلایار شما حتی بدون این که ویلا را از نزدیک ببینید با تصاویر با کیفیت می توانید آن را کاملا تجربه کنید.

آنچه در ویلا یار در اختیار شما قرار گرفته است شامل:

 • لیست بلندی از ویلاهای مختلف از سراسر کشور
 • قیمت گذاری های خاص برای ویلاها
 • ارائه امکانات موجود در هر ویلا برای انتخاب بهتر شما
 • اجاره ویلا با یک تماس تلفنی! برای هر وقتی که تمایل به مسافرت دارید.
 • آشنایی با جاذبه های گردشگری مختلف
 • نوشتن در مورد جاذبه های توریستی که تا کنون از آن ها دیدار کرده اید
 • ایجاد وبلاگ شخصی
 • معرفی ویلای شخصی

 

آیا امکان اجاره ویلا استخر دار وجود دارد؟

با وجود این که، بسیاری از توریست های عزیزی که به مناطق گردشگری شمال و مازندران سفر می کنند و تمایل به اجاره ویلا دارند اما اجاره ویلا استخر دار یکی از اولویت های توریست هاست.  شما نیز می توانید به تناسب شرایط اقدام به اجاره ویلا استخردار در شمال کشور کنید و از مزایای آن به طور اختصاصی بهره مند شوید.

 

 

یک نکته در مورد اجاره ویلای استخر دار

قبل از اجاره ویلا استخر دار به من بگو که قصد مسافرت در چه فصلی را دارید؟ آیا تابستان سفر می کنید یا در زمستان؟

معمولا افرادی که به دنبال اجاره ویلا استخر دار، به منظور، استفاده و آب تنی از استخر آن هستند، باید به فصل گردش و سفر خود توجه داشته باشند.

معمولا ویلاهای استخردار به دو صورت ارائه می شوند:

 1. ویلای استخردار با استخر سر باز
 2. ویلای استخردار با استخر سر پوشیده

همانطور که احتمالا تا کنون حدس زنده اید، استخر سر باز در حیاط ویلا تدارک دیده شده و برای ایام گرم سال مناسب است اما استخر سر پوشیده به شما این امکان را می دهد که هم در تابستان و هم در زمستان به طور امن و کاملا اختصاصی استخر بزرگی را در اختیار داشته باشید و از فضای مناسب آن برای شنا استفاده کنید. همچنان تاکید ما برای بهره مندی از این فرصت اجاره ویلا استخر دار در خزرشهر است چرا که با استخر سر پوشیده به شما تجربه ای بیاد ماندنی هدیه خواهد کرد.

491532456246347149153372687363325

پیشنهاد ویلا یار برای اجاره ویلا استخر دار در شمال چیست؟

در اغلب شهرک های توریستی و ساحلی که در مازندران وجود دارند، امکان اجاره ویلا استخردار وجود دارد. وب سایت ویلا یار جهت سهولت مشاهده، تصمیم گیری و انتخاب شما برای اقامتی امن و البته مطابق میل تان، لیست بلندی از ویلاها را ارائه داده که می توانید با کمک جستجو، در یک نگاه، اطلاعات کاملی از ویلاها به دست آورید.

فرقی ندارد که شما برای اجاره ویلا استخردار در شمال کدام شهرک را انتخاب کرده اید! کافی است یک تماس با ویلا یار بگیرید و ویلای مورد نظر را رزرو کنید.

در صورتی که قصد دارید برای اجاره ویلا بهترین تجربه را داشته باشید، ما ترجیح می دهیم که از دو شهرک خاص و پر طرفدار در مازندران اطلاع کسب کنید و نسبت به اجاره ویلا اقدام کنید.

این دو شهرک جایی نیست مگر، دریا کنار و خزر شهر.

اما دریا کنار کجاست و خزر شهر چه طور جایی است؟

شهرک دریا کنار کجاست؟

دریا کنار شهرکی توریستی و ساحلی است که در جاده اصلی بابلسر به سمت فریدون کنار واقع شده است. در حقیقت این شهرک قدیمی که قدمت بسیار زیادی دارد، نزدیک به فریدون کنار است.

از نظر تردد، تنها کسانی حق ورود به شهرک و بهره مندی از امکانات و امنیت آن را دارند که یا مالک ویلا باشند و یا قانونا مستاجر یکی از ویلاهای شهرک دریا کنار باشند.

شهرک دریا کنار، از نظر بافت شهری، دارای معماری اروپایی است از این رو توریست های داخلی و خارجی زیادی در این شهرک حضور می یابند تا لذت حضور در شهرکی بدون سیم کشی روکار را تجربه کنند! درست مثل بسیاری از شهرک های توریستی اروپایی.

اما تمام مزیت های دریا کنار به این ویژگی ختم نمی شود. اگر موفق به اجاره ویلا دریا کنار شوید می توانید:

 • در سی ساید در کنار دریا لم بدهید و یک شام رویایی دریایی میل کنید
 • حتی می توانید یک عصر دل انگیز را در کنار عزیزان تان در سی ساید کنار ساحل بگذرانید
 • تجربه ورزش هیجان انگیز جت اسکی و موج سواری را داشته باشید
 • قایق اجاره کنید و به دور ترین نقطه از ساحل قایق رانی کنید
 • در ساعت مقرر و مشخص از شنا ( جداگانه برای بانوان و آقایان ) بهره مند شوید
 • در ساحل سنگی دریا کنار پیاده روی کنید و در ساحلی مملو از صدای موج، قدم بزنید
 • در فضای سبز اوقات خوشی را سپری کنید
 • موتور و دوچرخه و سه چرخه کرایه کنید و در شهر چرخ بزنید
 • در سالن های مخصوص به بازی هایی مثل تنیس، بسکتبال و فوتبال بپردازید

 

بدین صورت می توانید از این فرصت فوق العاده استفاده کنید و تفریحی چند روزه و حتی چند ماهه را برنامه ریزی کنید.

البته یک فرصت خیلی خوب برای کسانی که به دنبال برند های معتبر هستند نیز وجود دارد و آن هم این است که کافی است از شهرک خارج شوید و در لاین مقابل، از فروشگاه های معتبر دیدن کنید و محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنید!

آیا می دانید فروشگاه علی دایی نیز دقیقا در همین لاین وجود دارد؟

افرادی که دوست دارند، با ساحل گردی، روز خود را شب کنند، باید برای این کار به خیابان های زوج مراجعه کنند.

با این اوصاف آیا موافق با اجاره ویلا دریا کنار هستید؟

49153365463469264

شهرک ساحلی توریستی خزرشهر کجاست؟

شهرک ساحلی خزرشهر، شهرکی ساحلی و توریستی است که با کمک بخش خصوصی و با وجود هیئت امنا مدیریت می شود.

این شهرک به دو دسته شهرک خزرشهر شمالی و جنوبی تقسیم بندی می شود. هر دو شهرک، روبروی هم قرار گرفته اند و با یک جاده اصلی که جاده بابلسر است از هم جدا می شوند. اما یک پل عابر پیاده این دو شهرک را به هم متصل کرده تا توریست ها ظرف مدت ۱۰ دقیقه با پیاده روی و دیدار از مناظر جذاب، بین دو شهرک جابجا شوند.

اجاره ویلا در خزرشهر، به شما امکان می دهد تا نسبت به اجاره ویلا دریا کنار، از اقامت آرام تری برخوردار باشید و از فضای دنج بیشتری بهره مند باشید اما اگر برای تان اجاره ویلا استخردار اهمیت ندارد، و به دنبال یک ویلای خاص در منطقه ای پر گردشگر هستید دریا کنار بهترین پیشنهاد بعد از خزرشهر شمالی است.

 

خزرشهر در ایام سال، با دو رویداد مهم همراه است که اولی، به صورت برنامه ریزی شده توسط سازمان ورزش رخ می دهد اما رویداد دوم کاملا اتفاقی است و توسط توریست ها رخ می دهد:

 • برگزاری مسابقات موج سواری برای جوانان و نوجوان
 • شویی از نمایش جذاب ترین خودرو های خارجی ( متعلق به توریست ها )

همان طور که باید متوجه شده باشید، این دو نشان می دهد که لول و سطح این شهرک بسیار بالاست و شما با اجاره ویلا در خزرشهر در یک منطقه لاکچری نشین حضور پیدا خواهید کرد.

شهرک خزرشهر توسط بخش خصوصی مدیریت می شود، و برای امنیت بیشتر و البته رعایت حق و حقوق تنها مالکین ویلا و مستاجرین ویلاها در ان حق تردد دارند و این کار نیز با نشان دادن کارت اختصاصی امکان دارد.

 

 خزر شهر شمالی با جنوبی چه تفاوتی دارند؟

اگر دوست دارید بین خزرشهر شمالی و جنوبی مکانی را برای اسکان و اجاره ویلا انتخاب کنید می توانید این دو شهرک را در بند های زیر مقایسه کنید

 1. اگر دوست دارید با اجاره ویلا در خزرشهر به دریا نزدیک تر باشید، از خزر شهر شمالی استفاده کنید چرا که خزرشهر جنوبی دسترسی مستقیم به ساحل ندارد.
 2. در هر دو شهرک به طور مشابه امکانات تفریحی و ورزشی برای توریست ها وجود دارد
 3. اگر به تفریحات آبی علاقه دارید باید خزرشهر شمالی را برای این موضوع انتخاب کنید. چرا که به ساحل دسترسی بیشتری دارید.
 4. با وجود این که این دو شهرک ( شمالی و جنوبی ) از هم جدا هستند و با یک پل به هم متصل هستند، ساکنین هر دو شهرک می توانند از امکانات شهرک مقابل به راحتی استفاده کنند.

 

برای جابجایی بین دو شهرک شمالی و جنوبی، یک پل عابر پیاده تدارک دیده شده که به شما کمک می کند با پای پیاده، یا با موتور و دوچرخه و حتی با ویلچر از آن استفاده کنید و به راحتی در مدت زمانی کمتر از ۱۵ دقیقه ( حدود ۱۰ دقیقه ) بین دو شهرک جابجا شوید.

اما چند نکته دیگر

 • برای انجام تراکنش های مالی در خزرشهر باید، به ورودی شهرک مراجعه کنید و از یک دستگاه خودپرداز استفاده کنید.
 • خزرشهر جنوبی نسبت به خزرشهر شمالی خلوت تر است و ویلاهای دنج تری دارد که آرامش بیشتری را برایتان به ارمغان می آورد.

 

 

491533726877172544

 

 

امکانات خزر شهر از نظر رفاهی و تفریحی

با اجاره ویلا استخردار در خزرشهر جنوبی، به راحتی می توانید بدون نیاز به شنا کردن در آب های خزر، در فصلی سرد، و یا حتی در آفتابی تقریبا سوزان در محل اقامت تان ساعت ها بدون هیچ دغدغه ای شنا کنید. اما همه تفریحات به همین استخر و شنا ختم نمی شود

اگر پا از ویلا بیرون بگذارید، به راحتی می توانید از امکانات تفریحی مختلفی که من آن را به دو دسته زیر تقسیم کرده ام بهره مند شوید:

تفریحات و ورزش های آبی و ساحلی

تفریحات غیر ساحلی

اما اگر دوست دارید بدانید که هر کدام از این نوع تفریحات و امکانات چگونه اند در ادامه در این باره بیشتر بخوانید:

تفریحات و ورزش های آبی شامل موارد زیر است:

 1. تجربه ورزش های آبی
 2. قایق سواری
 3. موج سواری
 4. شنا
 5. و غیره

اما هر چند این امکانات در خزرشهر شمالی موجود است، تمامی کسانی که در خزرشهر جنوبی هستند نیز می توانند از آن بهره مند شوند.

نکته دیگر این که، یک تفریح ساحلی غیر آبی نیز وجود دارد و آن هم ساحل گردی و نهایتا، لم دادن روی صندلی های سی ساید و روبروی دریا است که لذت شما را به حد نهایی می رساند.

اما از جمله تفریحات غیر آبی می توان به موارد زیر اشاره کرد

 1. امکان اجاره وسایل نقلیه موتوری نظیر موتور
 2. امکان اجاره وسایل نقلیه غیر موتوری نظیر دوچرخه، و سه چرخه
 3. تجربه ورزش های بسکتبال، فوتبال، تنیس
 4. و بهره مندی از فضای سبز و ورزش های موجود در فضای سبز

اشاره داشت.

برای شنا نیز آقایان محدودیتی برای وقت شنا ندارند اما بانوان عزیز برای شنا تنها می توانند از ساعت ۸ الی ۱۳ ایام تابستان از آب های خزر استفاده کنند.

 

 

از جمله امکانات خزرشهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. فضای سبز جذاب و دلپذیر
 2. کافی شاپ و رستوران در سی ساید ( کنار دریا )
 3. امکانات تفریحی و ورزشی
 4. امکان تجربه مسابقات کشوری جت اسکی
 5. برخورداری از شعبه بانک تجارت در ورودی شهرک
 6. بهره مندی ساکنین خزرشهر از دو بخش شهرک به طور همزمان
 7. بیمارستان امکام خمینی فریدون کنار در فاصله ۷۰۰ متری
 8. وجود فروشگاه های متعدد و برند های معتبر در حاشیه روبروی خزرشهر
 9. نزدیکی به جاذبه های گردشگری بابلسر، سرخرود و غیره

برای اطلاع کامل از شهرک خزرشهر، می توانید اینجا را کلیک کنید.

photo_2016-05-23_10-32-01

راهنمای  اجاره ویلا در ویلایار به صورت آنلاین

برای این که برنامه ریزی اقامت خود را توسط ویلایار انجام دهید، کافی است وارد سایت شوید و در ابتدا و بالای سایت، با تصویر زیر روبرو شوید:

 

آنچه در عکس بالا مشاهده می کنید صفحه اول و رسمی وب سایت ویلایار است که جهت جستجوی بهتر شما، در نظر گرفته شده و به شما کمک می کند ۹ فیلد مورد نظر را با توجه به نیازهای خود پر کنید و جستجوی دقیق تری داشته باشید.

اگر به دنبال این هستید که ملک یا ویلایی که اجاره می کنید خصوصیت خاصی داشته باشد ( مثلا کنار ساحل باشد یا استخر دار باشد یا غیره ) می توانید از بخش نوع ملک / ویلا این ویژگی ها را مطابق اسکرین شات زیر استفاده کنید.

 

وقتی که ۹ فیلد ابتدایی را مطابق نظر و میل خود پر کردید، می توانید با یک اینتر زدن، و جستجو لیست ویلاهای متناسب با جستجوی خود را مشاهده کنید. از میان لیست ویلاها روی هر کدام از ملک ها کلیک کنید ویژگی های زیر را مشاهده خواهید کرد که انتخاب شما را جهت می دهند:

 1. مساحت زیر بنای ویلا
 2. مساحت کل ویلا
 3. نوع استخر در ویلا و عکس آن ( سر پوشیده و یا سر باز )
 4. تعداد اتاق های قابل سکونت در ویلا
 5. تعداد تخت ها برای اقامت شما
 6. میزان ظرفیت اسکان ( سقف انتخابی توسط صاحب ملک و ویلا )
 7. فاصله ویلا و ملک به دریا و مراکز گردشگری ( به صورت پیاده و سواره )
 8. عکس های واضح و کاملا واقعی از ویلا

می باشد.

 

کد ملک چیست و به چه کار می آید؟

هنگامی که شما موفق به انتخاب ی ویلا برای اقامت خود شدید، از شما کد ملک درخواست می شود. کد ملک در واقع یک شناسه اختصاصی برای هر ویلا و ملک است که به شما و متصدی سایت کمک می کند دقیق تر و سریع تر، ویلای مورد نظر خود را اجاره کنید.

 

 

برای بخاطر سپردن کد ملک کافی است که وارد صفحه معرفی ویلای مورد نظر شده و در زیر بخش عکس  ها درست در سمت چپ، همانجا که فلش قرمز بالا اشاره می کند کد ملک را در کادر آبی رنگ مشاهده کنید و یادداشت کنید.

 

نکاتی پیرامون رزور ویلا

 1. اجاره ویلا به صورت رزوانه، هفته ای، ماهانه و سالانه امکان پذیر است
 2. ویلایار برای اجاره ویلا در شرایط بالا خدمت رسانی کامل به شما ارائه خواهد داد
 3. اجاره ویلا برای تعطیلات نوروز با محدودیت هایی همراه است که به دلیل درخواست های مکرر توریست ها بهتر است یکی دو ماه پیش از نوروز برای این کار اقدام کنید
 4. برای اجاره ویلا در نوروز باید سفرهای ۷ روزه برنامه ریزی کنید چرا که اجاره ویلا در ایام نوروز برای کمتر از ۷ روز میسر نیست مگر در شرایط کاملا خاص که کمتر پیش می آید
 5. در صورتی که ویلایی در ایام نوروز به مدت کمتر از ۷ روز خالی باقی مانده باشد می توانید از فرصت اجاره کمتر از ۷ روز استفاده کنید که البته این انتخاب شما را محدود تر می کند.
 6. بعد از اجاره ویلا نیم ساعت قبل از حضور جلوی شهرک مورد نظر، با ویلایار تماس بگیرید تا امکانات ورود شما به شهرک را فراهم اورد
 7. به شما به عنوان مستاجر یک کارت ارائه می شود که برای وورد و خروج و تردد در شهرک بدان نیاز دارید. در مراقبت از ان کوشا باشید
 8. قیمت اجاره ویلا در ایام سال، بسته به شرایط، و البته بسته به ویژگی های ویلا و امکانات آن، متفاوت خواهد بود.
 9. در صورتی که تعداد مسافرانی که در ویلا اقامت دارند، بیش از ظرفیت واقعی و اعلام شده ویلا باشد، باید هزینه بیشتری پرداخت نمود بنابراین بهتر است که ویلایی با ظرفیت خاص خود انتخاب کنید.

اجاره ویلا در شمال – اجاره ویلا استخردار در شمال – اجاره ویلا دریا کنار –اجاره ویلا در دریاکنار –اجاره ویلا در رامسر –اجاره ویلا جنگلی – اجاره ویلا استخر دار – اجاره ویلا  در تالش

اجاره ویلا در چالوس– اجاره ویلا در بابلسر

در این مقاله تلاش کردیم که به شما کمک کنیم تا بتوانید با اجاره ویلا استخردار در بهترین شهرک شمالی ایران در مازندران سفری خوب را برای خود رقم بزنید.

 

 

.