درباره شهرک دریاکنار

 

a href=”https://mazanvila.com”اجاره ویلا/aدرباره شهرک دریاکنار
اجاره ویلادر مازندران سه تا شهرک که به سبک غیر از معماری ایرانی احداث شده و جزو شهرک های قبل انقلاب به حساب می آیند یکی از آنها شهرک دریاکنار است.

این شهرک از ضلع غربی در  ۵کیلومتری مرکز شهر فریدونکنار و از ضلع شرقی در  ۲ کیلومتری مرکز شهر بابلسر قرار دارد.به نحوی می شود گفت این شهرک بین فریدونکنار و بابلسر بنا شده است.

این شهرک زیبا و توریستی دارای بیش از ۱۷۰۰ واحد ویلا در مساحتی بر ۳۰۰ هکتار و ۱۹ خیابان است.

شهرک دریاکنار دارای دو درب ورودی است.درب اول مخصوص ورود مالکین شهرک و درب دوم مخصوص مهمانان از جمله کسانی که ویلا در این شهرک اجاره کرده اند یا مهمان یکی از مالکان هستند.

شهرک دریاکنار دارای دو ساحل است یکی از ساحل ها سمت مکانی معروف به سی ساید قرار دارد که در ضلع شرقی شهرک دریاکنار قرار دارد و ساحل دیگر که بزرگتر و در تابستان مخصوص طرح شناست در ضلع غربی شهرک قرار دارد و از  ساعت ۱بعد ظهر تا ساعت ۷ مخصوص شنای خانم ها و غیر این ساعت برای آقایان آزاد می باشد.

در قسمت سی ساید شهرک دریاکنار که در ظلع شرقی شهرک قرار دارد اکثر امکانات رفاهی فراهم است.امکاناتی از قبیل رستوران ساحلی فوق العاده زیبا و شیک ,استخر سر باز , مکانی برای اجاره دوچرخه و موتور چهار چرخ ,سوپر مارکت ,قصابی ,میوه فروشی و ….

در قسمت زیر عکس هایی از شهرک دریاکنار را قرار می دهیم تا با محیط آرام و زیبای شهرک آشنا شوید.بهتریین سایت برای اجاره ویلا دریاکنار سایت ویلایارhttp://vilayar.com/

.

ارسال پاسخ